KONST / Litografier / Färglitografi 9691076
nr 969 1076
Färglitografi
Signerad, 6/99, 41x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juni 2015
kl 19:15:18
100 kr
Färglitografi
nr 969 1076
Färglitografi
Signerad, 6/99, 41x27
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 29 juni 2015 |